Půjčka bez registru
Info o půjčkách všech typů, prezentace a poptávka půjčky

Půjčky pro ženy na md

Mezi skupinu žadatelů, která má malou šanci získat půjčku, patří ženy na mateřské dovolené. Proč je tomu tak právě u maminek na mateřské Poskytovatelé půjček vycházejí z předpokladu, že ženy na mateřské dovolené mají jen minimální příjem a velké náklady, proto budou schopny platit jen nízké splátky a lehce se mohou ocitnout v situaci, kdy nebudou schopny splácet. Pro vysoké riziko půjčky pro ženy na mateřské dovolené nenabízejí banky, ale hlavně nebankovní společnosti a soukromníci.

Banka půjčí pouze s ručitelem nebo zárukou

Půjčku pro ženy na mateřské dovolené mohou poskytnout i banky, ale s určitým omezením. Protože ženy na mateřské většinou nemohou prokázat dostatečně vysoký příjem, musí mít spolužadatele – druha nebo manžela, jehož příjmy se budou dokládat. Jinou možností je sehnat si ručitele nebo zajistit půjčku nemovitostí. Od banky však ženy na mateřské získají pouze nižší částky na vyšší úrok a půjčka rozhodně nebude vyřízena rychle. Proto je dobré zvážit, jestli je nutné si půjčku pro ženy na mateřské dovolené vůbec brát.

Nebankovní společnosti půjčku poskytnou

Nevyjde - li půjčka v bance, stále zbývají půjčky pro ženy na md od nebankovních společností. Zde je potřeba dobře vybírat a obrátit se na některou ze známějších a prověřených společností. Vyřízení půjčky výrazně urychlí dopředu připravené doklady, které budou ke schválení půjčky pro ženy na mateřské dovolené vyžadovány. O které doklady se bude jednat je možno zjistit na webech jednotlivých společností. Pokud má žena na mateřské zájem o nízkou částku půjčky, nemusí být administrativa nijak náročná.

Pozor na podvodníky

Mezi nebankovními společnostmi a soukromníky se bohužel vyskytují i podvodníci, kteří by nepříznivé situace žen na mateřské dovolené mohli zneužít. Často nabízenou formou půjčky pro ženy na md je půjčka po telefonu. U neseriózních poskytovatelů pak maminka může provolat draze zaplacené minuty a žádnou půjčku nezíská. Nejen, že se nezbaví finančních starostí, ale přibydou ještě nezaplacené účty. Proto je lépe držet se známých a ověřených poskytovatelů, kteří půjčku pro ženy na mateřské dovolené také nabízejí.
TOPlist