Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Žádost - Půjčka nebankovní

Půjčka online – nejjednodušší způsob, jak si půjčit

Zvažujete zapůjčení určitého finančního obnosu, ale nechce se vám vyjednávat na pobočkách bank nebo s obchodními zástupci? Chcete mít dostatek času na to, abyste si každou nabídku mohli v klidu promyslet? Pak je pro vás ideálním řešením půjčka online . Usednete ke svému počítači, najdete si vhodného poskytovatele a budete postupovat přesně podle návodu. Každý krok můžete uvážit, zamyslet se a nikdo na vás netlačí ani nespěchá. Půjčka online je skutečně pohodlná.

Větší půjčku online vyřídíte pouze zčásti

Potřebujete-li si zapůjčit větší množství peněz, desetitisíce nebo statisíce, nevyřídíte půjčku online úplně celou. Budete muset předložit doklad totožnosti a podepsat smlouvu. To někteří poskytovatelé umožňují prostřednictvím pošty. V takovém případě si půjčku online pouze předjednáte. Vyplníte formulář žádosti o půjčku a proběhne schvalovací proces. Pak už vám poskytovatel sdělí, co vše od vás bude přesně potřebovat, a po podpisu smlouvy můžete očekávat zapůjčené finance.

Půjčku online najdete i v internetovém bankovnictví

Půjčky online nabízejí i banky. V závěru procesu žádosti o půjčku však stejně musíte přijít s doklady na pobočku a podepsat smlouvu. Vyřídit půjčku kompletně online může jen klient banky, který má dostatečnou bonitu a kterému banka sama nabídne půjčku prostřednictvím internetového bankovnictví. Tato nabídka předschválené půjčky však ještě není pro banku závazná a může být zájemci z nějakého důvodu zamítnuta.

Nejrychlejší je krátkodobá půjčka online

Pokud chcete půjčku, kterou skutečně celou vyřídíte online, vyberte si některou z krátkodobých půjček. Zde stačí vyplnit formulář na stránkách poskytovatele, zadat výši půjčky a dobu splatnosti a počkat na vyhodnocení žádosti. Pokud je žádost schválena, můžete peníze na účtu očekávat velice rychle. Krátkodobé půjčky jsou však půjčkami na malé částky s dobou splatnosti do jednoho měsíce a vysokým úrokem nebo poplatkem z půjčení. Při první půjčce tak získáte jen minimum, s úspěšně splacenými půjčkami se částka navyšuje.
TOPlist