Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Žádost - Půjčka nebankovní

Férová půjčka bez registru

Většina lidí se pravděpodobně snaží hospodařit s penězi tak, aby za každých okolností byl rodinný rozpočet vyrovnaný. Tedy aby v prvé řadě nechybělo. Kdyby přebývalo, nebylo by to takové neštěstí. Bohužel ale ne vždy se naše snahy potkávají s kýženým výsledkem. Z toho nám pak mohou vznikat právě finanční nedostatky. Někdy jsou méně závažné, jindy více. Způsobů, jakými se tyto nedostatky dají řešit je mnoho.

Obvykle záleží právě na povaze a rozsahu tísně. V menších případech mohou vypomoci příbuzní nebo přátelé. Na větší částky lze dosáhnout formou bankovního úvěru nebo půjčky. Tyto dva termíny by se měly rozlišovat, neboť se nejedná o totéž. Úvěr je úročená finanční výpomoc, půjčky jsou obvykle bezúročné, pokud není předem úrok stanoven. Pro určitou skupinu lidí jsou ale bankovní půjčky nedosažitelné. Banky mají velmi přísně nastavená pravidla pro schvalování úvěrů a půjček. Ne každý je tak schopen tímto úzkým sítem projít. Banky hodnotí mezi jinými také příjmy klienta a jeho bonitu neboli schopnost splácet. Banky navíc obvykle půjčují jen vysoké částky, které se pro ně jeví být více lukrativní. Pokud některý klient není pro banku dostatečně věrohodný, banka mu půjčku může zamítnout. Produktem, který může vyřešit finanční starosti těchto lidí je férová půjčka bez registru.

Půjčka bez registru

Půjčka bez registru jako varianta finanční výpomoci se nabízí samozřejmě každému, kdo akutně potřebuje půjčit menší či větší peněžní částky. Je ale také pravděpodobně posledním řešením pro ty, kteří mají záznam v takzvaném registru dlužníků. Takovýto registr využívají banky při ověřování vhodnosti klientů pro poskytnutí úvěru. Jakmile má někdo záznam v registru dlužníků, banka mu většinou půjčku zamítne. Záznamem v registru totiž rapidně klesne bonita klienta a pro banku už je tak rizikovým kandidátem.
TOPlist